TIKI RAFA - na krańcu świata

Serdecznie zapraszamy !!!

ZAPRASZAMY!!!📣 NA KOLEJNY PLENEROWY SPEKTAKL TEATRALNY pt. "TIKI RAFA NA KRAŃCU ŚWIATA" w wykonaniu Teatru Bajaderka.
Już 13 września o godz. 17.00 teren zielony za Kościołem Farnym ul. Św. Wojciecha 1 😁🌿🍀🌞😊👉🖐️do zobaczenia

A teraz o samym spektaklu:

Morska opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i Papugą Renią popłynąć w podróż po wielkich kontynentach!

Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Usłyszymy porywające, morskie opowieści, a wszystko w akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki. Ta podróż będzie pełna mądrych morałów i ciekawostek o świecie i ekologii.

Dowiemy się, jak możemy wspólnie zadbać o naszą planetę Ziemię!

Razem z Tiki Rafą obierzemy wspólnie kurs... na kraniec świata!

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!
--------------------------------------------------------------------
Spektakl w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.