Praca Weroniki Wysockiej uczęszczającej na zajęcia Koła Plastycznego MDK w Przasnyszu, wytypowana została do udziału w Wystawie Pokonkursowej 21 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mój Teatr" organizowanego przez Bałucki Ośrodek Kultury"RONDO" w Łodzi.
Wystawa Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr"
Plastyka podobnie jak teatr daje możliwości wyrażania własnej indywidualności, temperamentu i emocji.
W ,,Moim Teatrze” przyznawane są trzy nagrody oraz kilka wyróżnień, w tym wyróżnienia specjalne. Zmieniające się corocznie, powoływane przez nas Jury, ocenia wartości plastyczne prac, wrażliwość i wyobraźnię zawartą w pracach uczestników.
Niełatwym jest wybór kilku najlepszych prac w obliczu wielu ciekawych, często pięknych dzieł najmłodszych twórców, które napływają do nas z całej Polski, z ośrodków kultury, szkół podstawowych, prywatnych pracowni plastycznych.
Wystawy ,,Mojego Teatru” prezentowane były w Galerii „Ż” Bałuckiego Ośrodka Kultury „Na Żubardzkiej”, obecnie prezentowane są w Galerii Promocji Młodych mieszczącej sie w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo”.
Każdej wystawie towarzyszy folder zawierający opis bieżącej edycji oraz zdjęcia wszystkich prac biorących udział w wystawie.
21. Wystawa Rysunku i Malarstwa "Mój Teatr" jet miejscem prezentacji różnych postaw artystycznych, rozmaitych nurtów i tendencji warsztatowych, stwarza możliwość prześledzenia wszystkiego tego co dzieje się w młodym środowisku plastyków.
Protokół obrad Jury Konkursu Plastycznego ,,Mój Teatr” 2011
Jury w składzie: Mariusz Korczak, Barbara Kaczorowska, Tomasz Budziarek, Izabella Maciejewska
Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
1 nagroda- Zuzanna Tarantowicz-14 lat, Pałac Młodzieży w Łodzi, ul Wyszyńskiego
2 nagroda- Bruno Oleśniewicz- 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim
3 nagroda- Agata Szpak- 12 lat, Małe Studio Plastyczne- Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Kłodzku
Wyróżnienia:
-Zofia Dopierała -11 lat, Pracownia Plastyczna Klub,, U Szefa” w Gorzowie Wielkopolskim
-Natalia Pietrzak- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
-Jagoda Adamkiewicz- 9 lat, Siemianowickie Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich
-Julia Maliga- 8 lat, Małe Studio Plastyczne, Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Kłodzku
-Bogna Frykowska- 8 lat, Pałac Młodzieży w Warszawie
-Mieszko Rymsza-Szymczak- 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim
Wyróżnienia honorowe:
-Szymon Kafka- 10 lat, Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie
-Patrycja Szubielska- 6 lat, Pracownia Plastyczna Kolor, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
-Agata Warta- 10 lat, Studio mARTa w Gliwicach
-Tamara Droń- 7 lat, Pałac Młodzieży w Warszawie
-Maciej Hajdanowicz- 10 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim
-Joanna Wychocka- 8 lat, Małe Studio Plastyczne, Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Kłodzku
Na tegoroczną edycję napłynęło 628 prac z ośrodków, domów kultury, szkół podstawowych i prywatnych pracowni plastycznych w Polsce. Do wystawy zakwalifikowanych zostało 60 prac.
Uczestnicy 21 Wystawy Rysunku i Malarstwa ,,Mój Teatr”2011
- Adamiak Julia, lat 10, Klub Osiedlowy Koliber, Żyrardów
- Błasiak Anna, lat 8, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Chachaj Łucja, lat 9, MDK, Krasnystaw
- Cichecka Aleksandra, lat 11, Pałac Młodzieży , Warszawa
- Demeracka Weronika, lat 11, Pracownia Plastyczna ,,Klub u Szefa”, Gorzów Wlkp.
- Doringer Anna, lat 5, Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, Małe Studio Plastyczne, Kłodzko
- Frańczak Martyna, lat 10, SP w Błażowej
- Gasper Laura, lat 6, CZP nr 1, Łódź
- Gęborys Gabriela, lat 9, MDK, Krasnystaw
- Gibasiewicz Amelia, lat 5, MDK, Ostrów Wlkp
- Górniak Urszula, lat 10, Studio mARTa, Gliwice
- Jarząbek Igor, lat 8, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Jonarczyk Aleksandra, lat 11, Centrum Kultury i Sztuki, Tczew
- Jurczyńska Paulina, lat 11, Centrum kultury, Tczew
- Komicz Daria, lat 14, Wieża Ciśnień, Konin
- Klus Gabriela, lat 5, MDK, Krasnystaw
- Kołodziejczyk Beata, lat 7, MDK, Częstochowa
- Komorowska Justyna, lat 10, MDK, Ostrów Wlkp.
- Kowalski Kacper, lat 10, MDK, Częstochowa
- Kucharska Maja, lat 7, MDK, Ostrów Wlkp.
- Kuster Jakub, lat 7, CZP nr.1, Łódź
- Ligas Inga, lat 5, KCKSiR, Małe Studio Plastyczne, Kłodzko
- Maciołek Alicja, lat 15, Gimnazjum Publiczne ,Błażowa
- Markowska Zuzanna, lat 8,Zespół Szkół w Białce, Radzymin Podlaski
- Musiatowicz Filip, lat 6, Zespół Szkół w Białce, Radzymin Podlaski
- Orzechowska Martyna, lat 7, Małe Studio Plastyczne, KCKSiR, Kłodzko
- Pawlaczyk Jakub, lat 9, Centrum Kultury i Sztuki, Konin
- Pędziwiatr Agnieszka, lat 7,Wieża Ciśnień, Konin
- Piekarska Anna, lat 7, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Pietrzak Jakub, lat 7, SP nr 34 w Łodzi
- Płowicz Marika, lat 6, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Rashid Wojciech, lat 6,5, CZP nr 1, Łódź
- Różycka Natalia, lat 11, Pałac Młodzieży, Łódź
- Siedlecki Jan, lat 6, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Słoniec Paulina, lat 8, MDK, Częstochowa
- Skupińska Paulina, lat 9, CZP nr1, Łódź
- Terelak Nataniel, lat 6, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Warpechowska Wanessa, lat 7, Pałac Młodzieży, Warszawa
- Wiatrowska Zuzanna, lat 7, CZP nr 1, Łódź
- Wielgus Kacper, lat 12, Studio mARTa, Gliwice
- Wojewoda Julia, lat 8, MDK, Krasnystaw
- Wysocka Weronika, lat12, Miejski Dom Kultury, Przasnysz
- Zawilińska Aleksandra, lat 10, MDK, Częstochowa
- Ziętek Zuzanna, lat 10, CZP nr.1, Łódź
praca Weroniki Wysockiej