Warsztaty fotograficzne 2017

Fotorelacja !!!

Tegoroczny IV Festiwal Fabryka Światła Przasnysz 2017 , który będzie w dniach 09 i 10 września poprzedzony jest bardzo ciekawymi warsztatami, które nawiązują do twórczości patrona Domu Kultury Stanisława Ostoja- Kotkowskiego, artysty wszechstronnego  uprawiającego grafikę, malarstwo, rzeźbę, fotografię, sztuki wizualne , koncerty laserowe. We wszystkich swoich działaniach odnosił międzynarodowe sukcesy       i uznanie krytyków i widzów. Motywem przewodnim Festiwalu w tym roku jest fotografia za którą  w 1967 r na Międzynarodowej Wystawie Fotografii w Bernie w Szwajcarii Kotkowski otrzymał główną nagrodę w dziedzinie fotografii „ Excellence” A.F.I.A.P.

W związku z tym w MDK prowadzone są warsztaty fotograficzne prowadzone przez fotografika Adama Guta. Rezultaty tych warsztatów będzie można obejrzeć na wystawie fotografii uczestników warsztatów, która będzie do zobaczenia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu podczas trwania Festiwalu i miesiąc po zakończeniu. A tymczasem pokazujemy kilka zdjęć z warsztatów.