Kabaret pod Wyrwigroszem

Serdecznie zapraszamy !!!

KABARET POD WYRWIGROSZEM

wraz

z firmą KREATOR Sp. z o.o.

serdecznie zapraszają Państwa na swój nowy program.

Występ odbędzie się 13 października 2019r. o godz. 16.00

Miejski Dom Kultury, ul. 3 Maja 16

Trasa "TraTaTaTa"! Przypadek? Absolutnie nie.

Już w tym roku XXV lecie! Pora zaprosić Państwa na wigilię tego zdarzenia. Bo przecież wigilia to najbardziej oczekiwany fragment Świąt… Skąd tytuł: „Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej  pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość  zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy! I pamiętajcie o jednym: spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru :-)

Czas trwania programu to około 2 godziny

Cena biletu wynosi 60 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 16 w Przasnyszu lub na stronie www.biletowakasa.pl  i  www.biletynakabarety.pl