Godzinki dla Rodzinki

Serdecznie zpraszamy !!!

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zaprasza na ,,Godzinki dla Rodzinki" w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.

Od lutego 2020 roku, raz w miesiącu (w niedzielę) w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbywać się będą tzw. ,,Godzinki dla Rodzinki” - spektakle teatralne dla dzieci i rodzin, mieszkańców naszego powiatu.  Patronat nad projektem objął Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, zaś Powiat Przasnyski sfinansował projekt, który będzie realizowany w przasnyskim MDK.

Dzięki sfinansowaniu zadania przez Powiat Przasnyski, MDK będzie mógł zorganizować cykl przedstawień teatralnych dla dzieci i rodzin z całego powiatu przasnyskiego w ciągu kolejnych

11 miesięcy. Spektakle będą świetną okazją do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji, a także zagwarantują świetną zabawę i rozrywkę dla najmłodszych i ich rodziców.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu wraz z Miejskim Domem Kultury w Przasnyszu, już dzisiaj zapraszają rodziny do skorzystania z oferty. Koszt biletu dla rodziny wyniesie tylko 2 zł za osobę.

Premierę pierwszego spektaklu planujemy na zakończenie tegorocznych ferii zimowych.