Ogłoszenie 2

Przedłużamy ograniczenie w działalności domu kultury !!!

tpZgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki (...) działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

W związku z powyższym informujemy, że w dalszym ciągu odwołane są zajęcia w ognisku muzycznym i wszystkie pracownie MDK są nieczynne. Odwołane są również spektakle teatralne oraz seanse w Kinie z Rogiem.

Budynek domu kultury pozostaje zamknięty dla interesantów.

Wszelkie informacje udzielamy telefonicznie pod nr tel. 517 856 759 bądź email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco na stronie i Facebook!
Bądźcie z nami on line!