Weekend z Kulturą

Serdecznie zapraszamy !!!

Bogaty harmonogram na najbliższe dni: ‼️
W ostatni weekend sierpnia zapraszamy wspólnie z Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, Muzeum Historyczne w Przasnyszu oraz FederacjaRosa na weekend z kulturą:
👉 26 sierpnia (piątek) godzina 17:00 - warsztaty kulinarne z Anną Włodarczyk - Biblioteka Główna (zapisy tel. 502087037)
👉 27 sierpnia (sobota) godzina 18:00 - koncert kapeli "Miód na serce" - teren zielony
za Kościołem Farnym
👉Plenerowe Kino Letnie "Tajemniczy Ogród" 20:00
👉 28 sierpnia (niedziela):
✅ godzina 14:00 - animacje dla dzieci - Rynek Miejski
✅ godzina 16:00 - Teatr Maska ze spektaklem dla dzieci "Prastara Książnica - Skarb i tajemnica" - Rynek Miejski
✅godzina 18:00 - recital Anety Todorczuk - Biblioteka Główna (zapisy tel. 502087037)
Wydarzenia zrealizowane są dzięki dotacji z Programu BLISKO, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury oraz dotacji przekazanej Bibliotece przez Powiat Przasnyski.
Ponadto Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na wycieczkę rowerową do Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, a My na kolejny plenerowy spektakl teatralny i seanse kina plenerowego.

Zapraszamy‼