"W miejskiej dżungli" 16.08.2023 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

MIEJSKI DOM KULTURY ORAZ TEATR KATARYNKA zapraszają na spektakl pt. "W MIEJSKIEJ DŻUNGLI" który odbędzie 16.08.2023 r. o godz. 17.00 - teren zielony za Kościołem Farnym ul. Św. Wojciecha 1 😁🌿🍀🌞😊👉🖐️do zobaczenia
A teraz o samej bajce:

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!
--------------------------------------------------------------------
Spektakl w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.