Skarb to nie tylko złoto 22.08.2023 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

ZAPRASZAMY!!!📣 NA KOLEJNY PLENEROWY SPEKTAKL TEATRALNY pt. "SKARB TO NIE TYLKO ZŁOTO" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek.
Już 22 sierpnia o godz. 17.00 teren zielony za Kościołem Farnym ul. Św. Wojciecha 1 😁🌿🍀🌞😊👉🖐️do zobaczenia

A teraz o samej bajce:

Wesoła i wciągająca historia dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia mikstury, która pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Okazuję się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci, które uwalniają krasnala z pajęczej sieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż.

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!
--------------------------------------------------------------------
Spektakl w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.