"WERNYHORA" 29.08.2023 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

MIEJSKI DOM KULTURY ORAZ TEATR BLASZANY BĘBENEK zapraszają na spektakl pt. "WERNYHORA" który odbędzie 29.08.2023 r. o godz. 18.15 tym razem w sali CENTRUM AKTYWIZACJI BIZNESU w Starostwie Powiatowym ul. Św. Stanisława Kostki 5 (Nowa część budynku Starostwa) II piętro. W budynku znajduję się winda.
A teraz o samym spektaklu:

Jest to ukraińska legenda o mędrcu Wernyhorze, który wędrując poprzez ukraińskie stepy poznaje piękną Marusię. Niestety na ich drodze staje wiedźma Horpyna, która z pomocą kupca Iwana postanawia wykraść zwój z dziesięcioma mądrościami. Wernyhora postanawia wyruszyć w świat, by odzyskać zwój, co doprowadza do szeregu ciekawych przygód i zabawnych sytuacji.

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!
--------------------------------------------------------------------
Spektakl w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.