Cyberprzestrzeń 21.09.2023 r.

Odsłony: 666

Serdecznie zapraszamy !!!

Jak Wam się podobała podróż z TIKI RAFĄ tydzień temu???? Teraz zabierzemy Was z tym samym teatrem w CYBERPRZESTRZEŃ❗️
Już 21.09 o godz. 17.00 - spektakl „Cyberprzestrzeń” w wykonaniu Teatr Bajaderka, który podczas ostatniego spotkania z teatrem oczarował przasnyską widownię.
A teraz o samym spektaklu:

Poznajcie dwie zaprzyjaźnione ze sobą chmury!

Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze i grania na konsoli. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a podwórka i huśtawki zarastają betonem.

Czy to jakiś kataklizm opustoszył ziemię? Nie!

To komputery, komórki i tablety wciągnęły wszystkich... do Internetu!

Zamknięci w czterech ścianach, za VR-owymi goglami, ludzie przeżywają przygody w wymyślonych krainach, zapominając o prawdziwym życiu.

Czy nasze chmury spróbują zapobiec sieciowej eksplozji?

Czy możemy ponownie pokolorować nasz świat? 

I kim jest Wirus Sieciowy który czai się za internetową witryną?

Dzieci na własne oczy zaobserwują jak może wyglądać świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną i przyjaciółmi.Zobaczymy dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!
--------------------------------------------------------------------
Spektakl w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.