"Jestem stąd"

Odsłony: 626

Serdecznie zapraszamy !!!

Szanowni Państwo,
z wielką radością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - promocję najnowszej książki Grzegorza Jasińskiego, która odbędzie się w dniu 24 maja 2024 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.
To będzie niezwykła okazja, by zgłębić tajniki literackiego świata autora, który porusza umysły czytelników od lat. Jego najnowsza publikacja obiecuje niezapomniane przeżycia literackie, bogactwo myśli i emocji, które wciągną czytelnika od pierwszych stron.
Podczas tego wyjątkowego wieczoru będziemy mieli zaszczyt gościć nie tylko samego autora, ale także zapewnić Państwu wyjątkowe doznania muzyczne. Męski Chór, znany z doskonałego wykonania klasycznych i nowoczesnych utworów, uświetni naszą promocję pieśniami, które przeniosą nas w świat dźwięków i emocji.
Nie przegapcie tej okazji, by spotkać się z literaturą i muzyką w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu, aby razem uczcić premierę tej wyjątkowej książki oraz cieszyć się niezwykłą atmosferą artystycznego spotkania.