WOKALIŚCI

Odsłony: 2717

Paulina Budna

Bardzo uzdolniona nie tylko wokalnie. Przygodę z muzyką i śpiewaniem rozpoczęła już kilka lat temu, pod okiem instruktora Marka Karolskiego. Paulina uczęszczając na zajęcia wokalne w Miejskim Domu Kultury poszukuje własnego stylu, posiada zróżnicowany repertuar od jeszcze dziecięcych piosenek Majki Jeżowskiej do poważnych utworów z repertuaru Pani Edyty Geppert. Jej szybko rozwijająca się wrażliwość muzyczna oraz coraz lepszy warsztat wokalny pozwala jej mimo bardzo młodego wieku na wiarygodną interpretację nawet  trudnych pod względem muzycznym jak i tekstowym piosenek. Paulina ma na swoim koncie kilka występów na dużej scenie podczas Dni Przasnysza oraz na scenach kameralnych.

Zajęcia:  wtorek  14:00-15:00

 

Jakub Rzeczkowski

Najmłodszy nabytek koła wokalnego instruktora Marka Karolskiego. Kuba uczy się w podstawówce, jest bardzo utalentowany, ma bardzo dobry słuch muzyczny i chętnie uczestniczy w zajęciach. Kuba szuka stylu muzycznego w którym odnajdzie siebie. Zaczyna od repertuaru De Mono, Kuby Badacha, Krzysztofa Antkowiaka. Jakub gra również na gitarze.

Zajęcia:  wtorek  16:00-17:00

Olga Przybysz

Niezwykle utalentowana, naturalnie obdarzona wspaniałym głosem uczennica szkoły średniej. Od niedawna szlifuje swój już bardzo dojrzały warsztat wokalny pod okiem instruktora Marka Karolskiego, którego zdaniem Olga to jeden z lepszych głosów w kraju.

Zajęcia:  czwartek  17:00-18:00

Sylwia Przybysz

Młodsza siostra Olgi, której również trudno odmówić talentu wokalnego. Mimo bardzo młodego wieku potrafi już bardzo wiele. Spiewanie to jej wielka pasja a zajęcia wokalne w przasnyskim MDKu traktuje bardzo poważnie.

Zajęcia:  czwartek  17:00-18:00

Sebastian Przybysławski

Uzdolniony 16 latek grający na co dzień w orkiestrze dętej na klarnecie. Od września 2013 doskonali swoje umiejętności wokalne pod okiem Instruktora muzyki w przasnyskim MDK.

Zajęcia:  czwartek  15:00-16:00

Natalia Przybysławska

Pochodzi z utalentowanej muzycznie rodziny. Pierwsze doświadczenia zdobywała w zespole parafialnymi, teraz doskonali swoje umiejętności wokalne pod okiem instruktora Marka Karolskiego.

Zajęcia:  czwartek  14:00-15:00

Julia Chmielińska

Kasia Kieczmerska

Zosia Olsztyn

Trzy nierozłączne przyjaciółki, uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Śpiewaniem zaraziły się podczas otwartych warsztatów wokalnych organizowanych w MDK w czasie wakacji. Warsztaty prowadził instruktor Marek Karolski za którego namową dziewczyny uczestniczą systematycznie w zajęciach wokalnych.

Zajęcia:  wtorek  15:00-16:00