Wystawa Pracowni Batiku MAMUT podczas Inauguracji Stolicy Kulturalnej Mazowsza 2014

Podczas Gali inaugurującej przyznanie Powiatowi Przasnyskiemu tytułu Stolicy Kulturalnej Mazowsza 2014 prezentowana była wystawa Pracowni Batiku MAMUT MDK Przasnysz. Impreza zorganizowana została w hali sportowej na ul. Sadowej a wystawa obejmował 53 prace z kolekcji "Muzycy w batiku". To już szósta prezentacja tych prac. Do tej pory pokazywane były one w Galerii NA PIĘTRZE MDK Przasnysz, w Galerii "Po 111 schodach" MDK 2 w Lublinie, w Klubie Jazzowym SPIRALA w Lublinie, W Hotelu Golden Tulip w Warszawie podczas targów Audio Show 2013, oraz w Galerii Urzędu Miasta i Gminy w Serocku. Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy społecznie pracowali przy montażu i demontażu wystawy, a byli to:

Agnieszka Lompert, Monika Załęska, Joanna Maćkowska, Weronika Lompert, Tomasz Kowalski, Karolina Lompert, Weronika Jakubowska, Renata Stempiń.

Podziękowania kierujemy również do dyrekcji ZSP Przasnysz oraz do pracowników Hali Sportowej za pomoc i życzliwość.